Zakres naszych działań

Nasza misja to świadczenie najwyższej jakości usług informatycznych, zapewniając tym samym realizację przez naszych klientów ich celów strategicznych.

Dostarczanie przez nas kompleksowych rozwiązań IT staje się dla nas priorytetem, realizowanym w celu budowania zadowolenia klientów. Stale doskonalimy procesy funkcjonujące w firmie tak, aby jakość dostarczanych przez nas usług informatycznych, zapewniała bezpieczeństwo klientów i gwarantowała wysoką jakość obsługi. Świadczymy usługi w wielu sektorach rynku, wśród naszych klientów są firmy z sektora prywatnego, szpitale, sądy, instytucje administracji publicznej i rządowej oraz inne przedsiębiorstwa. Posiadając bogate doświadczenie w wielu branżach jesteśmy w stanie dostarczyć usługi najwyższej jakości, skrojone na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań.

obszar działalności ONSERWIS

Usługi świadczone przez firmę ONserwis są realizowane w oparciu o nowoczesne standardy i najlepsze praktyki biznesowe. Naszym celem są długookresowe relacje z klientami potwierdzone ich autentyczną satysfakcją. Natomiast wiedza, doświadczenie i uczciwość są gwarancją najwyższej jakości współpracy opartej na rzetelnych i mocnych fundamentach. ONserwis od wielu lat zajmuje się profesjonalnym dostarczaniem usług z zakresu obsługi informatycznej przedsiębiorstwa, bezpieczeństwa informacji oraz szeroko pojętej informatyki. Dostarczamy spersonalizowane rozwiązania sprzętowe i programowe, świadczymy usługi doradcze i konsultingowe z zakresu wdrożeń i nowoczesnych technologii a także przeprowadzamy kontrole bezpieczeństwa i audyty informatyczne w firmach.

Działamy w wielu obszarach:

obszary działalności firmy

Co nas wyróżnia?

  • wieloletnie doświadczenie w realizacji kompleksowej obsługi informatycznej zarówno dla dużych, średnich jak i małych przedsiębiorstw;
  • doświadczenie w wielu odmiennych sektorach rynku: medycyna, administracja rządowa, sadownictwo, przemysł, handel;
  • pełna elastyczność i otwartość na potrzeby klienta w zakresie organizacji obsługi informatycznej;
  • partnerskie i innowacyjne podejście przy świadczeniu usług i realizacji zadań;